Het Wooncompagnie  Buurtteam Hollands Kroon  staat sterk voor
onze huurders, de buurt, de woonomgeving en de leefbaarheid.

 

Huurdersvereniging:

Niedorp / Wieringerwaard 

Bestuur

Voorzitter
H.van Gameren (Henk)
Gruttolaan 4, 1766 JW Wieringerwaard
Tel: 06-24441659
E-mail: h.vangameren@huurderskoepel.com

Secretaris
A.A.J. Deutekom (Ad)
Ortolaan 11, 1733 BE Nieuwe Niedorp
Tel: 0224 - 542691
E-mail: a.deutekom@huurderskoepel.com

Penningmeester
Gr. de Vreeze (Greta)
Nieuwe Niedorp
g.devreeze@huurderskoepel.com

Lid
J.van Duivenvoorde (Jan)
't Veld
j.vanduivenvoorde@huurderskoepel.com

Lid
T. Bart (Tiny)
Nieuwe Niedorp
t.bart@huurderskoepel.com

Lid
J. Bil (Jaap)
Lutjewinkel
j.bil@huurderskoepel.com

Lid
Annie Rempt
a.rempt@huurderskoepel.com

Protocol om te voldoen aan verordening
= algemene verordening
gegevensbescherming ( AVG )

 


Hoefje Nieuwe Niedorp

 

    

 

Huurdersvereniging:

Wieringermeer

Bestuur

Voorzitter
J.Bil (Jelle)
Juffrouw van Harlingenhof 18
1774 AV Slootdorp
0227-501057
jelle.bil@huurderskoepel.com

Secretaris
R.F.W. Dekker (Roel)
Zaagmolenstraat 45,
1733 VB Nw. Niedorp
Tel: 0226 - 411527
rfw.dekker@huurderskoepel.com

Penningmeester
A. C. Groenenberg (Ton)
Dr. ir. Lelystraat 32
1775 AV    Middenmeer
0227-503354
ac.groenenberg@huurderskoepel.com

Bestuurslid
L. van den Dungen (Lou)
Ir. Wortmanstraat 15
1775 BK    Middenmeer
0227-503855
lh.vandendungen@huurderskoepel.com

Bestuurslid 2e voorzitter
R.Hoekenga (Rien)
Strekel 14
1771 PN  Wieringerwerf
0227-501554
r.hoekenga@huurderskoepel.com

Bestuurslid
G.Beishuizen (Gabriëlla)
g.beishuizen@huurderskoepel.com

 

Een stukje geschiedenis over de Wieringermeer

Wieringermeer april 1945.

Op 17 april 1945 -vlak voor de bevrijding- blaast het terugtrekkende Duitse leger de Wieringermeerdijk op.
Met verwoestende kracht stroomt het IJsselmeerwater de polder in: 20.000 hectare kostbare landbouwgrond gaat verloren.

#### 

Herstructurering Middenmeer, mogelijke aanvang 2018.

kanaalweg  Kanaalweg 

 

Kanaalweg van boven Kanaalweg

kanaalweg zij kanaalweg  -  Schoolpad

 

Lorentzstraat van boven Lorentzstraat

 

Lorentzstraat zij Lorentzstraat

 

Lovinkstraat van boven Lovinkstraat

 

Lovinkstraat zij Lovinkstraat

indeling